Informácie

Ako zmeníť blok vstavanej skrine?

Kliknutím na ikonu "Menu" otvoríte kontextové menu na spodnej strane obrazovky. V sekcii "Vybrať blok" sú zobrazené bloky ktoré je možné pridávať do návrhu. Kliknite na vybrany block a presuňte ho myšou na do návrhu. Žltý vysvietenie bloku označuje blok ktorý bude vymenený.

Ako zmeníť odtieň bloku?

Kliknutím na ikonu "Menu" otvoríte kontextové menu na spodnej strane obrazovky. V sekcii "Odtieň bloku" si môžete vybrať požadovaný odtieň. Odtieň zmeníte kliknutím na vybratú položku.

Ako zmeníť dvere?

Kliknutím na ikonu "Menu" otvoríte kontextové menu na spodnej strane obrazovky. V sekcii "Dvere" si môžete vybrať požadovaný formát dverí. Dvere zmeníte kliknutím na vybraný formát.

Ako zmeníť odtieň dverí?

Kliknutím na ikonu "Menu" otvoríte kontextové menu na spodnej strane obrazovky. V sekcii "Odtieň dverí" si môžete vybrať požadovaný odtieň. Kliknite na vybraný odtieň a presunte ho na požadovanú časť dverí, ktorú chcete zmeniť. Odtieň bude zmenený na časti dviet ktorá je vysvietená žltou farbou.

Je možné poskladať aj inú konfiguráciu ako je tu uvedená?

Ano. Samozrejme je možné vyhotoviť aj inú konfiguráciu, iné farby odtieňov ako sú vedené v tejto konfigurácií. Navštívte nás osobne, alebo nás kontaktujte telefonicky.

Pre kalkuláciu výslednej ceny, prosím vyplňte nasledovný formulár.
Kontakt
Adresa montáže
Doplňujúce informácie
Unestos
Kofigurátor vstavaných skríň
Zadajte vstupné parametre:
Celková dĺžka skrine
cm
Výška skrine
cm
Hĺbka skrine
cm
Počet predelení
Ks
Vytvor
Vybrať blok
Odtieň bloku
Dvere
Odtieň dvery
Policová
Policová Vešiaková
Policová Vešiaková
Vešiaková
Šuflíková
Šuflíková Policová
Šuflíková Vešiaková dolná
Šuflíková Vešiaková dolná